Sage jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm. Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. Wspieramy klientów i doradzamy im, aby ułatwić skuteczne prowadzenie biznesu. Oferujemy wsparcie, pomoc ekspertów, rozwiązujemy problemy.Lata doświadczeń, sprawdzone produkty i przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest grupa Sage, daje naszym Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej.

Przygotowany dla firm handlowych i usługowych, rozliczających się pełną księgowością. Umożliwia elastyczne prowadzenie polityki sprzedaży wraz z systemami rabatowymi, także w firmach wielooddziałowych. Dzięki zestawowi raportów oraz zestawień magazynowych i handlowych, wspiera szybki dostęp do informacji.
Do programu Sage Symfonia 2.0 Handel wydawana jest licencja Pervasive 12.

Sage 50cloud jest nową odsłoną najpopularniejszego programu księgowego na rynku – Sage Symfonii 2.0. To pierwszy w Polsce hybrydowy program obsługujący pełną księgowość zintegrowany z Microsoft Office 365 Business Premium dający niewiarygodne możliwości i przewagę Twojej firmie nad konkurencją

Sage Symfonia ERP jest kompleksowym systemem do zarządzania przedsiębiorstwem. Umożliwia pełną integrację danych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Elastyczna budowa powoduje, że możemy ją łatwo dopasować do potrzeb Twojej firmy. Dzięki Sage Symfonia ERP zarządzanie w Twojej firmie będzie intuicyjne, szybsze, prostsze i bardziej efektywnie.

Program Sage Kadry i Płace - One Payroll to skalowalna aplikacja wspomagająca zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników w małych, średnich i dużych firmach. Obsługuje wszystkie procesy kadrowe i płacowe. Program jest aktualizowany na bieżąco, więc użytkownik ma pewność, że jego działania są zawsze zgodne z aktualnym stanem prawnym. Program obsługuje nie tylko aktualne przepisy, ale także większość wyjątków. Intuicyjnie i bezproblemowo tworzy i generuje wymagane prawem raporty i zestawienia dla urzędów i instytucji.
Program rośnie wraz z przedsiębiorstwem oferując nowe funkcjonalności potrzebne rozwijającej się firmie.

Na skróty:
© 2019 by Soft-DC KOMPUTERY, 63-600 Kępno, ul Przemysłowa 1A