Symfonia sp. z o.o. – oficjalna zmiana nazwy spółki

Szanowni Państwo,

7 lipca 2021 roku nastąpiła zmiana nazwy naszej spółki, co zapowiadaliśmy w poprzednich komunikatach. Tym samym od dzisiaj wszelkie rozliczenia i umowy z Państwem będziemy prowadzić jako Symfonia sp. z o.o. Pozostałe dane spółki pozostają bez zmian. Pełne dane adresowe i rejestrowe to aktualnie:


Symfonia sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 132, 02-305 Warszawa

KRS: 0000228956, NIP: 5262831503

Jak już Państwa informowaliśmy, wcześniej zaktualizowaliśmy wszystkie regulaminy świadczenia usług oraz dane administratora danych osobowych i politykę prywatności.

Co ważne, w związku z oficjalną zmianą nazwy spółki, umowy pomiędzy naszymi firmami pozostają takie same jak dotychczas. W świetle prawa nie ma potrzeby aktualizacji umów czy ich aneksowania, ponieważ numer KRS, NIP, REGON, dane adresowe spółki pozostają bez zmian.

Przypominamy jednocześnie, że jeszcze przez najbliższe tygodnie nadal będziemy korzystać z części serwisów należących do Grupy Sage lub oznaczonych logo Sage.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami, jakie przygotowaliśmy dla Państwa w odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące aktualnych zmian (lista załączników na końcu pisma).

Do komunikatu załączamy również oficjalne oświadczenie zarządu Symfonii dotyczące potwierdzenia zmiany nazwy spółki.

Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki za Państwa biznes,

Zespół Symfonii.

Lista załączników oraz linków:

Na skróty:
© 2019 by Soft-DC KOMPUTERY, 63-600 Kępno, ul Przemysłowa 1A